Slaboproudé technologie

Provádíme projektování, instalace, revize a servis těchto zařízení:

Poplachové zabezpečovací systémy (PZS)

Nabízíme profesionální zabezpečení domácností, zabezpečení firem, skladů aj prostor. Na základě prohlídky objektu navrhneme vhodné řešení zabezpečení. Zabezpečovací systémy realizujeme vždy na míru. Instalujeme zabezpečovací systémy z prvků od předních výrobců EZS s ohledem na kvalitu a výkon.

Elektrické požární systémy (EPS)

Požární zabezpečovací systémy slouží ke včasnému zaznamenání nebezpečí v podobě požáru a k aktivaci požární signalizace. Navrhneme Vám optimální řešení požárního zabezpečení domácnosti nebo obchodu, firmy, skladu aj. objektů.

Kamerové zabezpečovací systémy (CCTV)

Bezpečnostní kamerové systémy jsou dnes nejběžnější formou zabezpečení objektů a majetku. Navrhneme Vám vhodné řešení na míru. Instalujeme jednoduché kamerové systémy pro domácnosti, ale i složité kamerové systémy pro velké objekty, jako jsou obchody, firmy, sklady, herny aj. Poskytujeme také poradenství a servis bezpečnostních kamerových systémů.

Kontrola vstupu a docházky

Elektronická kontrola vstupu a docházky je systém pro získávání dat například ve výrobním provozu. Existuje velká škála možností využití, od kontroly docházky zaměstnanců až po stravování.